Vincent de Roo volgend seizoen in het oranje/wit


Emmen - 23 maart 2023

Vincent (20 jaar) heeft in de jeugd de mooie clubkleuren van KZC 08 (rood/geel/zwart en inmiddels gefuseerd tot FC Klazienaveen) verdedigt alvorens die de overstap naar FC Emmen heeft gemaakt, bij FC Emmen heeft die 7 seizoenen deel uitgemaakt van de jeugdopleiding.

Na 7 jaar FC Emmen heeft die vorig seizoen de overstap gemaakt naar het 1e elftal van vv Emmen, toen nog uitkomend in de 4e divisie en het huidige seizoen in de 1e klasse zondag.

Vincent is een echte “linkspoot” die zowel op de back positie als links in het centrum uit de voeten kan, aangezien linksbenige spelers over het algemeen een zeldzaamheid zijn is Vincent dan ook zeker een waardevolle toevoeging voor de 1e selectie!

We zijn als bestuur van WKE’16 dan ook blij dat Vincent heeft besloten het rood/witte tenue achter zich te laten en komend seizoen te gaan spelen in het mooie oranje/wit

We hopen dat Vincent het huidige seizoen bij vv Emmen positief kan afsluiten en verheugen ons zeer op zijn komst.

Bestuur WKE’16